KOMANDA Aivaras Laukaitis

 

AIVARAS LAUKAITIS
Verslininkas, investuotojas, sveikesnio ir turtingesnio gyvenimo mokyklos Galimybe.lt mentorius ir įkūrėjas Lietuvoje

Pavyko suderinti tai, kas svarbiausia

Gimęs atokiame Mažosios Lietuvos miestelyje, užaugęs Žemaitijoje darbininkų šeimoje. Po Vilniaus Dailės Akademijos baigimo su bendrakursiu 1996 m įkūręs įmonę, išaugusią į vieną stipriausių Baltijos šalyse knygų spaustuvių (buvęs “Logotipas”, dabar “Balto”). Praleidęs 15 metų šiame versle, o tada radikaliai pakeitęs gyvenimo būdą ir požiūrį į verslą bei pajamas.

Šiandien – vienas iš Verslo Angelų, investuoja į projektus, turinčius potencialo duoti pasyviųjų pajamų srautą arba ženklią investicinę grąžą. Įvairių StartUp’ų dalininkas aukštųjų technologijų, e-komercijos srityse (tokių, kaip GoChip.com, GetShopin.lt), savarankiškai valdantis savo investicijų portfelį.

Kartu su žmona – vienos solidžiausių pasaulyje sveikos mitybos mokslu ir sveikatos produktų gamyba užsiimančios kompanijos GNLD International partneris Lietuvoje. Bendradarbiauja su norinčiais mini franšizės principu išvystyti savo verslą.

Taip pat ir gyvenimo būdo mokyklos, jungiančios savarankiškų, sąmoningų, iniciatyvių, progresyviai mąstančių žmonių bendruomenę, steigėjai.

Visuomeninių, vertybėmis pagrįstų iniciatyvų, puoselėjančių dorą lyderystę, santykius šeimoje, vaikų ugdymą – Šeimų universitetas, Pasaulinė Lyderystės konferencija, Xfm radijas ar projektas “Per juokus į geresnę santuoką” – rėmėjas bei aktyvus dalyvis.

Padėjo užaugti dviem aukštų tikslų savarankiškai siekiantiems vaikams. Sukauptomis asmeninėmis ir profesinėmis žiniomis bei patirtimi dalinasi sveikesnio ir turtingesnio gyvenimo mokykloje Galimybe.lt. Nes mokytis ir kurti sveikesnį, turtingesnį ir laimingesnį savo ir mylimų žmonių gyvenimą niekada nevėlu.

 

IŠ ARČIAU

Hobis

Įkvėpti pokyčiams

Kredo

Elkis su kitu taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi

Svetainė

www.galimybe.lt

Miestas

Vilnius