„Pinigai ir laikas turi bendrą bruožą – prarasti lengviau nei gauti.“

Ką matuojame? Laiką pinigais ar pinigus laiku? Ir kas svarbiau kokybiškam gyvenimui? Praradus pinigus, juos dar galima uždirbti, aukojant laiką darbui. O kaip išmokti atstatyti prarastą laiką? Ir ar apskritai įmanoma turėti viską tuo pačiu metu? Rasti atsakymus į šiuos klausimus ir efektyviai valdyti finansus išmokau ilgus metus vystydamas asmeninį verslą.


Jaunystėje rinkausi tipinį verslininko kelią.

Baigę studijas, su draugu įkūrėme įmonę, kuriai aukojome visas savo dienas ir naktis. Nieko daugiau neturėdami, investavome į ją savo laiką ir sveikatą, paversdami kompaniją viena iš didžiausių knygų spaustuvių Baltijos šalyse. Draugai ir aplinkiniai netruko gerą verslo rezultatą pavadinti tikra sėkmingo gyvenimo istorija. Tačiau man pačiam šioje istorijoje trūko to, ko per penkiolika intensyvaus darbo metų taip ir nepavyko susikurti – gyvenimo kokybės – tokios, kaip ją įsivaizduoju aš.

Kad suvoktum, ką turiu omenyje, įvertink skirtumą tarp to, ką reiškia turėti daug pinigų ir ką reiškia būti turtingu. Didelės pajamos, kurių šaltinis nepalieka laisvo laiko, išsunkia sveikatą ir jėgas, sukausto dienas įtempta darbotvarke, įsipareigojimais bei rizika, niekada neatneš tos gyvenimo kokybės, apie kokią svajojame jaunystėje. Tokių pajamų šiandien nevadinu oriomis pajamomis, nes jų šaltinis senka, vos tik pradedi mažiau dirbti, daugiau ilsėtis ir siekti kitų gyvenimo tikslų, nesusijusių su pinigais.

Gyveni ir mokaisi. Prireikė nemažai metų išmokti, kad, mainant laiką į pinigus arba pinigus į laiką, mes patys atsisakome pagrindinės kokybiško gyvenimo sąlygos – turėti ir laiko, ir pinigų.

Pradėjau ieškoti prasmingų projektų, kurie užtikrina pajamų srautus, tačiau nereikalauja daug laiko, tad išmokau šią gyvenimo problemą, kaip ir pirmąją, paversti savo galimybe. Taip tapau vienos solidžiausių pasaulio sveikatingumo kompanijos verslo partneriu ir sveiko – fiziškai, dvasiškai ir finansiškai – gyvenimo kultūros ambasadoriumi Lietuvoje. Užsitikrinau saugų papildomų pajamų srautą ir nenutrūkstamą galimybę tobulinti savo asmenybę Sveikesnio ir turtingesnio gyvenimo mokykloje Galimybe.lt.

Pajamų pobūdis dirb. mieste

Lentelė - pajamų pobūdis


ISTORIJOS