Per pastaruosius kelerius metus

pavyko įkvėpti ir žmones iš skirtingų Lietuvos kampelių pasukti Galimybe.lt keliu – su dalies jų asmeninėmis istorijomis galite susipažinti šioje Sveikesnio ir turtingesnio gyvenimo mokyklos rubrikoje. Spręsdami tas pačias problemas, kaip kadaise aš, jie išmoko efektyviai valdyti sveikesnio ir turtingesnio gyvenimo galimybes ir nei vienas to nesigaili. Šiandien jie yra mūsų draugai, mokiniai, partneriai, tos pačios sveikatingumo kultūros atstovai ir Galimybe.lt mokyklos mentoriai Lietuvoje.

O jų kelias prasidėjo nuo klausimo: ko mano gyvenime trūksta? Ar esi uždavęs sau šį klausimą? Išmok gauti tai, ko Tavo gyvenime trūksta. Kreipkis į Galimybe.lt komandą – išmokime valdyti sveikesnio ir turtingesnio Tavo gyvenimo galimybes drauge.

 

Nori išmokti efektyviai valdyti savo gyvenimo galimybes?

Sveikesnio ir turtingesnio gyvenimo mokykla Galimybe.lt džiaugiasi už Tave ir sveikina. Visoje Lietuvoje yra žmonių, kurie pasuko tuo pačiu keliu ir yra pasiruošę patarti ir pasidalinti sukauptomis žiniomis. Kreipkis ir mokykimės kartu, kad pasirūpintum savo ir savo artimųjų sveikata, laiku ir pajamomis.