„Jūs galite pasiimti iš gyvenimo viską, ko trokštate, jeigu tik pakankamam žmonių skaičiui padėsite gauti tai, ko trokšta jie.“

Ar teko sutikti žmonių, kuriems visada sekasi? Kaip išmokti sėkmei reikalingų įgūdžių? Kad rasčiau atsakymą, man nereikėjo filosofinių knygų – tik sveiko proto ir gyvenimo faktų. Laimingiausi žmonės, kuriuos esu sutikęs, yra tie, kurie visą savo laiką ir energiją skiria kitų žmonių laimei. Tai išmokęs, ėmiau ieškoti savojo būdo, kaip tapti vienu iš jų.


Pamenu, prieš įvaldydamas savo galimybę, klimpau dilemoje:

kuo daugiau pastangų dėdavau, kad pasirūpinčiau artimaisiais, tuo labiau juos skriaudžiau, nes per darbus negalėjau jiems skirti deramo laiko ir dėmesio. Tačiau dar labiau šiuo būdu skriaudi save – nuolatine savigrauža, kad geri norai duoda priešingą rezultatą.

Išmokti išeiti iš uždaro rato padėjo klausimas: ką prasmingesnio kitų žmonių laimei galėčiau nuveikti, jei nereikėtų ištisą dieną dirbti dėl pinigų? Šitas klausimas natūraliai sugrąžino prie ankstesnių išvadų apie gyvenimo pamatus ir gyvenimo sąlygas bei sukėlė didžiulį norą viskuo, ką patyriau, išmokau, ką galiu ir ką turiu, dalintis su kitais. Kitaip sakant, mokyti ir mokytis efektyviai valdyti savo gyvenimo galimybes.

Kaip ir Tu, visada žinojau, ką reiškia rūpintis savo šeimos gerove. Tačiau tik problemų akivaizdoje išmokau, kad impulsas padėti kitiems bei taip įprasminti savo gyvenimą negali būti uždaras. Juk sakoma, gauni tai, ką duodi. Kuo daugiau gauti tikiesi, tuo daugiau žmonių turi kažką gauti iš Tavęs. Jei galėtum, ką geriausio norėtum jiems suteikti?

Galimybė, kurią įvaldžiau aš, buvo padėti kiekvienam pagalbos ieškančiam žmogui rūpintis savo fizine, dvasine ir finansine sveikata bei atrasti savo galimybę. Mano įdirbis pasaulinėje mokslinės mitybos kompanijoje ir jos atstovavimas Lietuvoje padėjo suderinti darbą su pomėgiu, uždarbį – su sveikata, finansinę sveikatą – su laisvu laiku, kurį skiriu savo šeimai, visuomeninei veiklai bei hobiui. Taip gyvenimas tapo ne tik kokybiškesnis, bet ir įgavo naują prasmę.

Ilgai netikėjau, kad tobulo gyvenimo trejybė – sveikata, pinigai ir laisvas, prasmingai praleistas laikas – yra įmanoma ir pasiekiama Lietuvoje. Tačiau, išmokę valdyti sveikesnio, turtingesnio, laimingesnio gyvenimo galimybes, su žmona ją susikūrėme. Ne tik susikūrėme, bet Sveikesnio ir turtingesnio gyvenimo mokykloje Galimybe.LT mokome šią trejybę susikurti žmones iš visos Lietuvos. Žmones, kuriuos jungia noras nugalėti savo problemas ir efektyviai valdyti savo gyvenimo galimybes.

Atpažink artimo "meilės kalbą"

Lentelė - santykiai


ISTORIJOS