KOMANDA Dalia Bytautienė

 

DALIA BYTAUTIENĖ
Interjero projektavimo įmonės vadovė

Rezultatas – puiku, bet turi būti ir linksma

Daugybę metų kartu su vyru vystėme interjero projektavimo verslą, o aš dar ir aktyviai dalyvavau savanoriškoje veikloje – prisidėjau prie „Pasaulinės lyderystės konferencijos“ Lietuvoje organizavimo, seminarų „Per juokus į geresnę santuoką“ plėtros koordinavimo, tapau „Nesavanaudiškos lyderystės instituto“ direktore.

Kaip iš šalies pasakytum, viskas klostėsi labai neblogai, tačiau ilgainiui stiprėjo vidinis žmogiškas suvokimas – iš ko gyvensime, kai nustosime ar būsime priversti nustoti dirbti? Tada prasidėjo vingiuotas ieškojimų kelias, kaip užsitikrinti finansinį saugumą garantuojantį pasyviųjų pajamų srautą. Išbandėme įvairius modelius – sėkmingesnius ir mažiau sėkmingus, dėl kai kurių investicijų krizės metu netgi praradome didžiąją dalį santaupų.

Ilgą laiką net nepagalvodavome, jog visai čia pat – mūsų kasdienybėje – savo progos laukė žymiai saugesnė verslo kryptis. Su vyru jau senokai buvome pamėgę GNLD sveikos gyvensenos produktus. Tačiau apie tai, kad jie gali suteikti ir pasyviųjų pajamų srautą, kai vieną kartą teisingai atliktas veiksmas duoda pastovias daugiakartines pajamas, susimąstėme tik prieš pusmetį. Geometrinės progresijos jėga, kuria pagrįstas šis verslo modelis, padarė mūsų pusmetį labai sėkmingą. Aš – santykių žmogus, mano vyras – sistemų kūrėjas, racionalizatorius, todėl skirtingų mūsų charakterių ir savybių sinergija padėjo jau per kelis mėnesius pelnyti „Emerald Director“ titulą. Ir mes tikrai nesiruošiame sustoti!

Dabar turime tai, ko ieškojome – užsitikrinome stabilų pasyviųjų pajamų užnugarį, o prie mūsų verslo nuolat jungiasi naujos, įdomios, kūrybingos, vietoje nestovinčios asmenybės. Tai ne tik finansinis stabilumas, tai galimybė praturtinti save, pažįstant ir padedant naujiems žmonėms.

Pripažįstu, kad rezultatas mano veikloje svarbus. Bet jo siekiant, turi būti ir linksma. Būtent su tokiu požiūriu toliau plėtoju GNLD verslą, kuris netrukdo siekti ir kitų gyvenimo tikslų – tęsti savanorystės projektus, pažinti žmones, augti dvasiškai. Jei mūsų požiūriai sutampa, kviečiu prisijungti ir išnaudoti naujas galimybes kartu.

 

IŠ ARČIAU

Hobis

Kelionės, dvasinė ir psichologinė literatūra, bendravimas

Kredo

Mąstymas, atvedęs Jus čia, kur esate dabar, nenuves ten, kur svajojate būti. Albertas Einšteinas

Svetainė

www.interjeras.com

Miestas

Klaipėda