KOMANDA Ieva Karpienė

 

IEVA KARPIENĖ
Socialinė pedagogė, verslininkė

Padėdamas kitiems – padedi sau

Noras padėti kitiems – tikslas, kuris mano galvoje ėmė suktis dar vaikystėje. Mintys apie mokytojos kelią ir psichologijos studijas rodėsi tarsi geriausias būdas išpildyti savo svajonę. Tačiau ilgainiui supratau, kad būti konkrečios disciplinos mokytoja man bus nuobodu, o psichologija – „sausas“, per daug teorinis mokslas. Todėl baigiau socialinio darbo ir socialinės pedagogikos studijas. Deja, jau atlikdama praktiką suvokiau, kad mano pasirinktoje profesinėje srityje noras padėti kitiems per dažnai virsta namo parsinešamomis svetimomis problemomis, rūpesčiais ir bėdomis, jau nekalbant apie labai kuklią finansinę grąžą. Ne veltui sakoma – gerais norais ir kelias į pragarą grįstas.

Turbūt dėl šių priežasčių greitai apsisprendžiau dirbti ne pagal specialybę. Vėliau sekė šeimos sukūrimas ir į mano gyvenimą atkeliavę mylimi vaikai. Vaikai buvo priežastis, padėjusi galutinai suvokti, jog dirbti samdomą darbą 8.00-17.00 režimu, atiduodant visas savo jėgas ir vertingiausią laiką, aš visai nenoriu. O ir neverta, nes žymiai vertingesnės yra bendrų išgyvenimų akimirkos, kurias sukuriame būdami ir atvirai bendraudami su savo šeima. Tikiu, daugeliui mamų tokia situacija puikiai pažįstama.

Pilnavertę išeitį radau visiškai atsitiktinai, kuomet, vaduodamasi iš stiprių migreninių galvos skausmų, ėmiau vartoti GNLD linijos produktus. Šie produktai padėjo sustiprinti ne tik mano, bet ir mano šeimynos imuninę sistemą bei leido mėgautis kokybišku gyvenimu be ligų. Supratau – štai čia ir yra geriausias būdas padėti kitiems: juk taip gera tuo, ką išbandai pati ir kuo pati įsitikini, pasidalinti ir rekomenduoti savo draugams ir aplinkiniams! Žmogiškas pasidalinimas sava istorija, GNLD pranašumais ir rekomendacijos visai netikėtai mano šeimai ėmė generuoti pasyviųjų pajamų srautą.

Taip mano svajonė išsipildė su kaupu – galiu padėti žmonėms, kartu su kitais galimybe.lt kolegomis plėtodama saugią verslo sistemą. Tačiau svarbiausia tai, kad dėl šio verslo man nereikia aukoti šeimai skirto laiko ir aš netgi turiu papildomo laiko padėti vyrui vykdyti kitą prasmingą laukodarzelis.lt projektą.

Galimybe.lt yra tai, kas man leidžia visu 100 procentų įgyvendinti savo gyvenimo svajonę.

 

IŠ ARČIAU

Hobis

Raw patiekalai

Kredo

Kiekvienas galime rinktis!

Svetainė

www.laukodarzelis.lt

Miestas

Vilnius – Kaunas