KOMANDA Irina Jurgevič

 

IRINA JURGEVIČ
Mama, namų šeimininkė

Nereikia aukoti šeimos, kad uždirbtum

Gyvenimas man, visų pirma, reiškia šeimą. Esu moteris, dviejų vaikų mama, o dabar jau ir augančio verslo bendrasavininkė. Džiaugiuosi, užsiimdama veikla, kuri neatima produktyviausio mano laiko, nesukelia streso, leidžia nusistatyti patogų darbo grafiką ir mėgautis akimirkomis su šeima.

Visą gyvenimą buvau pirmūnė. Tačiau, prisipažinsiu, ilgą laiką atrodė, kad vienintelė galimybė – gyventi pagal įprastą, dar mokykloje į galvą „įkaltą“ gyvenimo modelį. Gerai mokytis, įstoti į universitetą, įgyti išsilavinimą, susirasti darbą, kurti šeimą, gimdyti vaikus, juos šiek tiek paauginus kasryt palikti darželyje tam, kad ir toliau dirbčiau, dirbčiau, dirbčiau. 

Nebegalėjau taip gyventi. Nenorėjau, kad mano vaikus užaugintų ir pasaulį jiems parodytų valdiškų įstaigų darbuotojai vien todėl, kad mylinti mama neturi laiko. Kad dirba nuo ryto iki vakaro, o sugrįžusi namo, gamina maistą, skalbia, lygina, tvarko…  

Kaip išeiti iš tokio užburto rato nežinojau. Artimoje aplinkoje buvo įprasta daug ir sunkiai dirbti, o savarankiškai pradėti nuosavą verslą trūko žinių ir kapitalo. Apie pasyviąsias pajamas sužinojau visiškai atsitiktinai. Bet greitai įsitikinau, jog ne veltui.  

Prisijungę prie Galimybe.lt kolegų, su vyru ėmėme dirbti ne svetimų, o savo pačių šeimos svajonėms. Pradėjome vystyti pasyviąsias pajamas auginantį verslą, kuriam nereikėjo nei didelių investicijų. Nereikėjo ir rizikuoti. Uždarbis čia gali būti toks pat, kaip ir tradiciniame versle, tačiau laisvalaikis – žymiai kokybiškesnis. Nuostabus jausmas, kai vietoje nuolatinio streso gali daugiau laiko skirti savo vaikams, nes esi pats sau viršininkas ir dirbi sau. Be to, šis verslas išpildo ir mano kitus poreikius – bendravimo, pažinimo, tobulėjimo. Nes čia galiu rinktis tokį gyvenimo būdą, koks man ir mano šeimai atrodo geriausias.

 

IŠ ARČIAU

Hobis

Kelionės, psichologija, gėlės

Kredo

VISADA gali rinktis

Svetainė

www.tikslas-laime.weebly.com

Miestas

Keliauja po JAV