KOMANDA Jurgis Šnioka

 

JURGIS ŠNIOKA
Nepriklausomas finansų konsultantas

Niekada nepasiduok!

Esu iš tremtinių šeimos. Gimiau Rusijoje, Leningrade (dabar Sankt-Peterburgas). Tėvai buvo neturtingi. O aš svajojau apie didelį keturių kambarių butą su biblioteka ir sportui skirtu kambariu. Grįžau į Lietuvą 1994m. ir 8 klasę pradėjau jau lietuvių mokykloje. Baigęs vidurinę, pasirinkau Statybos inžinieriaus specialybę, kadangi kitur nebūčiau įstojęs. Baigiau bakalauro bei magistro studijas  puikiais pažymiais. Dirbau pagal specialybę projektavimo firmoje, tačiau tai nebuvo mano svajonių darbas. 

Ieškojau savęs. Įstojau į Karo akademiją. Įgijęs leitenanto laipsnį, kariuomenėje nepasilikau, nes neturėjau perspektyvų. Tada pradėjau dirbti projektų vadovu didelėje statybos kompanijoje. Šiam darbui atidaviau 8 gyvenimo metus. Daug išmokau, daug pastačiau, bet vis tiek jaučiau, kad TAI – NE MANO. 

O tada atėjo 2008 metų krizė ir smogė negailestingai: pajamų ir santaupų vos užtekdavo sumokėti už butą, kreditą bei maistą. Išsiskyriau su žmona, pašlijo sveikata, nežinojau ką daryti su savo gyvenimu…

Tada vienas pažįstamas man parodė verslo galimybę. Norėjau uždirbti šiek tiek pinigų, kad išlipčiau iš finansinės duobės. Ir radau žymiai daugiau nei pinigai. Sutikau gerų draugų, pradėjau keistis ir išmokau svajoti. Galiausiai išdrįsau išeiti iš samdomo darbo, nes daugiau nenorėjau prašyti leidimo, kada galiu atostogauti su šeima. Nebenorėjau, kad man nurodinėtų, kada turiu būti darbe ir kelintą valandą galiu eiti pietauti. Iš narvelio su pašaru išėjau į LAISVĘ.

Kartu su šiais pokyčiais sutikau Jeleną. Mums gimė dukrytė Sofija. Esam sveiki ir energingi, daug keliaujame bei turime didelius tikslus ir esam užtikrinti, kad juos pasieksime. Dalyvauju pasaulinio lygio seminaruose, išmokau anglų kalbą, kuriu savo tinklapį. O svarbiausia –  užsiimu tuo, ką myliu ir apie ką svajoju.

 

IŠ ARČIAU

Hobis

Gitara ir dainavimas, kelionės ir dziudo

Kredo

Gyvenu tam, kad bučiau laimingas

Svetainė

www.tavotikslas.lt

Miestas

Vilnius