KOMANDA-Kristina-Mareckienė

 

KRISTINA MARECKIENĖ
Prekybos įmonės plėtros vadovė

Vėl galiu nešioti vestuvinį žiedą!

Sveika mityba pradėjau domėtis visai ne tada, kai apie tai kalbėjo mama… Paskutiniais studijų metais, rašydama referatą sveikos gyvensenos tema, gavau vertingos informacijos apie mitybą ir po truputį pradėjau keisti savo įpročius. 

Nuo paauglystės mane lydėjo chroniško uždegimo iššaukta psoriazė, vėliau prisidėjo ir neaiškios kilmės siaubingi rankų bėrimai. Naktimis draskymasis buvo nebevaldomas, oda plyšdavo kaip peiliu įpjauta. Bėgo metai, o gydytojai vis išrašinėjo naujus vaistus ir visiškai neigė odos ligų sąsają su mityba. Tačiau aš jau turėjau vilties, kad MAISTAS gali būti, mano vaistas, kaip mokė medicinos tėvas Hipokratas. 

Atsargiai žiūrėjau į papildus, tačiau išgirdusi keletą sėkmingai sunkias psoriazės formas įveikusių žmonių istorijų, nusprendžiau, kad nebeturiu ko prarasti ir pradėjau vartoti NeoLife maistinių medžiagų koncentratus, pagamintus iš MAISTO – vaisių, uogų, daržovių, sveikų grūdų ir žuvies. Jau po mėnesio pastebėjau pokyčius! Dabar gyvenu be papildomų procedūrų, be nuolatinio rankų tepimo įvairiausiais kremais, o svarbiausia, po trejų metų pertraukos vėl galiu nešioti vestuvinį žiedą!!! 

Dar daugiau, šalia pagerėjusios sveikatos ir gilesnio supratimo apie sveiką gyvenseną, čia sutikau daug bendraminčių, pradėjau prasmingą ir malonią veiklą – nuoširdžiai dalinuosi savo žiniomis bei patirtimi su kitais. Tai didysis mano gyvenimo atradimas!

 

IŠ ARČIAU

Hobis

Psichologija, savanorystė, sveiko maisto gamyba, kelionės, saviugda

Kredo

Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimąPaulo Coelho

Svetainė

https://tomasmareckas.neolifeshop.com/
www.karservisas.lt

Miestas

Vilnius