KOMANDA Nida Matiukienė

 

NIDA MATIUKIENĖ
Psichologė

Sveikata ir vertybės – svarbiau už pinigus

Pats likimas lėmė, kad savo pašaukimą radau visuomeninėje veikloje. Pastaruosius 20 metų visą savo energiją ir sveikatą atidaviau visuomeniniams projektams, religinėms organizacijoms ir, žinoma, šeimai. Džiaugiuosi prasminga veikla, bet neslėpsiu jos trūkumo – prarandu daug fizinių ir emocinių jėgų, o finansinio atlygio susilaukiu tikrai ne visuomet. Dėl šios priežasties susidomėjau draugų pasiūlytu veiksmingu ne tik sveikatos, bet ir pajamų šaltiniu.

Galimybe.lt veiklą apibūdinčiau kaip verslą, kurio požiūris į žmogaus sveikatą, šeimą ir kitas gyvenimo vertybes dera su tomis, kurias puoselėju savo gyvenime. O tai yra svarbiausia. Negaliu pasakyti, gal tai ir atsitiktinumas, bet per šiuos ketverius metus, mano kūnas įgavo antrąjį kvėpavimą, o besidalindama gerąja žinia su aplinkiniais, sutikau daug nuostabių žmonių. Svarbiausia tai, kad pastoviai gaunamos pajamos man leido tęsti neatlygintiną darbą Lietuvai ir jos žmonėms: vesti asmenybės augimo grupes, seminarus poroms, remti Šeimų Universitetą, ugdyti ikimokyklinukų mamas Mamų klubuose ir pradėti dešimtis naujų projektų.

Dėkoju Dievui ir likimui už galimybę kartu su šeima gyventi fiziškai ir finansiškai sveikesnį gyvenimą, kurio iki šiol negalėjome sau leisti. Užsiimame visuomenei naudinga veikla, keliaujame po pasaulį, kartu atostogaujame ir nuoširdžiai džiaugiamės sutikę įdomius žmones. O mūsų kompanijos apmokamos tarptautinės konferencijos mums su vyru yra nuostabi gyvenimo dovana ir galimybė. Jų metu atsistatome emociškai ir galime toliau dirbti kūrybinį darbą.

 

IŠ ARČIAU

Hobis

Dvasinės, psichologinės literatūros analizė, rašymas, kūryba

Kredo

Būti, žinoti, norėti

Svetaine

www.seimoms.lt

Miestas

Vilnius