KOMANDA Nijolė Koskienė žema rez.

 

NIJOLĖ KOSKIENĖ
Žurnalistė

Prireikė tik sveikos nuovokos

Esu žurnalistė ir visą gyvenimą dirbau širdžiai mielą ir mėgstamą darbą. Tačiau po truputį artėdama prie savo penkiasdešimtojo gimtadienio aiškiai suvokiau skaudžią tiesą: kad ir kokia talentinga žurnalistė būčiau, kad ir kaip sunkiai dirbčiau, ateityje, už kokių 15 metų, manęs laukia 200 eurų pensija. Žinoma, jei iki to laiko manęs neatleis, mano įmonė nebankrutuos ir apskritai, jei aš tos pensijos sulauksiu. Ši vizija manęs netenkino, tad ėmiau ieškoti išeities – norėjau susikurti ne papildomą pajamų šaltinį (tuo metu jau turėjau tris), o nuosavą verslą. Tačiau nieko nemokėjau, išskyrus rašyti, neturėjau jokio hobio, neturėjau santaupų,  nenorėjau skolintis ir negalėjau sau leisti rizikuoti savo turtu.

Kai mano bičiuliai man pasiūlė startuoti mitybos versle, turėjau sveikos nuovokos įsileisti šią unikalią galimybę į savo gyvenimą. Supratau, kad  įsigijusi jau beveik šešis dešimtmečius pasaulinėje rinkoje sėkmingai dirbančios kompanijos frančizę už 52 eurus, galėsiu internetu visai šeimai pirkti aukčiausios kokybės koncentruotas  draugiškas aplinkai valymo priemones, kokybišką veido ir kūno priežiūros kosmetiką, o, svarbiausia, žinomų pasaulio mokslininkų kuriamus maisto papildus iš natūralių švarių žaliavų. Vėlgi turėjau sveikos nuovokos suprasti, kad geriau dabar investuoti į sveikatą, negu po to – į ligas.

Greitai įsitikinusi šių produktų nauda (pasitaisė mano ir mano šeimos sveikata, o ir draugai pastebėjo išvaizdos pokyčius) ir juos įsimylėjusi, pradėjau dalintis savo patirtimi su kitais ir kurti vartotojų tinklą. Man buvo suteikta visa reikalinga pagalba, mokymų ir seminarų sistema (tiek “gyvai”, tiek internetu), galimybė dalyvauti tarptautinėse konferencijose, klausytis mokslininkų ir mitybos specialistų pranešimų, kasdien tobulėti ir sveikos gyvensenos, ir finansinio raštingumo, ir lyderystės srityse. Man labai patiko, kad šiame versle nebūtina pardavinėti, tad aš nuoširdžiai rekomenduodavau draugams ir pažįstamiems registruotis ir patiems siųstis produktus internetu tiesiai į namus, o, kam aktualu, drauge pradėti verslą. Dabar dirbu su pačia nuostabiausia komanda pasaulyje, kurioje yra visokiausių profesijų atstovų: nuo namų šeimininkių iki žurnalistų, architektų, advokatų, psichologų, medikų, verslininkų ar, kuo labai džiaugiuosi, pedagogų. Nes tai iš esmės yra mokymų verslas.

Po trejų metų, kai mano verslo pajamos viršijo darbines, išėjau “į pensiją” ir nutariau dirbti tik su Neolife galimybe. Nes tai yra pirma veikla mano gyvenime, kai mano pajamos priklauso tik nuo mano įdėto darbo.  Ir, neabejotinai, tai yra kilniausias ir prasmingiausias darbas, kurį esu kada dariusi – keisti kitų gyvenimus. Ir, svarbiausia, į gerąją pusę! Laukiame geros valios žmonių  savo komandoje!

 

IŠ ARČIAU

Hobis

Kūrybinis rašymas, tapyba

Kredo

Didžiausia kvailystė – daryti tą patį ir tikėtis, kad rezultatas bus kitoks

Svetainė 

www.facebook.com/visovesnamai

Miestas

Molinės km., Šiaulių raj.