KOMANDA Rimvydas Bajorinas žema rez.

 

RIMVYDAS BAJORINAS
Kaimo turizmo verslo savininkas

Verslu be rizikos susikūriau bajorišką ateitį

Ilgų įžangų nemėgstu, todėl iškart einu prie reikalo. Iki lemtingųjų 1997 metų už nedidelę algą tarnavau tėvynės teisėsaugos organuose, kol galiausiai iš tarnybos buvau išmestas kaip musė iš barščių. Tada su žmona nusprendėme, kad svetimiems nebetarnausime. Išmovėme į kaimą ir „įsukome“ sėkmingą kaimo turizmo verslą. Tik iš mudviejų patirties perspėju: tradicinis verslas reikalauja investicijų, laiko ir pastangų, o garantijų, kad pasiseks – nebūna.

Todėl tuo pačiu metu dėjau pastangas tobulindamasis Londono Finansų ir investavimo mokykloje, kurioje pažinau ir susižavėjau geometrinės progresijos galia. Tą galią atitinka profesionalus tinklinės rinkodaros verslas. Jei tinkamai jį supranti ir pasirenki gerus partnerius, be didesnių investicijų ir rizikos užsitikrini augantį pajamų srautą, o kartu įgauni visas galimybes tobulėti, padėti kitiems žmonėms ir tiesiog mėgautis savo veikla.

2011 metais su Kamile, nusprendę imtis Verslo Be Rizikos ir padrąsinti Aivaro, tapome GNLD kompanijos partneriais. Tai kompanija turinti gerą vardą rinkoje, ilgą istoriją, labai gerą švietimo sistemą ir sveikatos produktus, kurie veikia. O šiuo metu mano komandoje yra jau daugiau nei 100 verslo konsultantų. 2013 metais tapau TOP Nr.3 Europoje ir TOP Nr.1 Lietuvoje. 2014 metų pradžioje tapau TOP Nr.1 Šiaurės Europoje. 

Visa tai išsikovojau teikdamas žmonėms naudingą informaciją apie papildomas pasyviąsias pajamas, bajoriško Verslo Be Rizikos galimybes, sveiką ir švarų gyvenimą bei išmokydamas kitus to paties, ką išmokau pats. Kartu su Kamile sukūrėme savo verslą, pakeitėme savo gyvenimą ir užsitikrinome bajorišką ateitį. Dabar ją kuriame ir kitiems.

 

IŠ ARČIAU

Hobis

Muzikavimas, šachmatai

Kredo

Mokykis tik iš tų, kurie jau pasiekė tai, ką tu nori pasiekti

Svetainė

www.verslasberizikos.com

Miestas

Vepriai, Ukmergės raj.