KOMANDA Vaidas Geraltauskas žema rez.

 

VAIDAS GERALTAUSKAS
Verslininkas

Saugiai šeimos ateičiai reikia daugiau nei vieno pajamų šaltinio 

Esu įmonės „Šiltinimo sistemos” įkūrėjas. Daugiau kaip 5 metus Lietuvoje sėkmingai prekiauju stogų ir fasadų sistemomis, statybinėmis medžiagomis, rūpinuosi stambių objektų termoizoliacija ir hidroizoliacija. Bet tai ne vienintelis mano užsiėmimas. Šiais laikais tik verslo diletantai arba rizikos mėgėjai gali sau leisti pasikliauti vienu pajamų šaltiniu. Todėl ir pradėjau dar vieną – papildomą – verslą be rizikos. Čia vos per 7 mėn. pasiekiau Director titulą, kuris kas mėnesį mano pajamas pagausina nuo pusantro iki dviejų vidutinių mėnesio atlyginimų dydžio įplaukomis.

Šio verslo principas paprastas: per savaitę skiriu kelias valandas savo draugų ir pažįstamų informavimui apie atrastą galimybę padidinti turimas pajamas bei užsitikrinti sveikesnį gyvenimą. Rekomendacijų ir norinčių turėti geresnę ateitį tinklas plečiasi geometrine progresija (iš lūpų į lūpas) – tuo pačiu auga ir mėnesinis uždarbis. O tai atveria visiškai kitokio gyvenimo galimybę – galimybę savarankiškai planuoti laiką, pastoviai pasipildyti piniginę, išvengti streso ir skirti daugiau dėmesio sau ir savo artimiesiems…

Prieš pradėdamas šią veiklą, ilgai svarsčiau tinklinės rinkodaros Lietuvoje alternatyvas. Pasakysiu nuoširdžiai: neradau kitos kompanijos, kuri savo istorija, produkcijos kokybe, reputacija ir dėmesiu partneriams pranoktų GNLD. 56 metų patirtis, daugiau kaip 50 valstybių apimantis tinklas ir įkvepianti jos atstovų Lietuvoje istorija. 

Esu laimingas, nes dabar garantuoju savo šeimai finansiškai saugią ir sveiką ateitį, o tuo pačiu galiu padėti kitiems žmonėms. Juk padėdami vienas kitam, ir aš, ir Tu tampame turtingesni ir laimingesni.

 

IŠ ARČIAU

Hobis

Žvejyba, slidinėjimas

Kredo

Nuo to, ką darai šiandien, priklauso visi Tavo rytojai

Svetainė

www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas

Miestas

Vilnius