KOMANDA Zita Žebrauskienė-1

 

ZITA ŽEBRAUSKIENĖ
Socialinių mokslų daktarė, III amžiaus universiteto rektorė, ilgametė pedagogė bei švarumo centrų vadovė

Dalintis žiniomis apsimoka 

Mano istorija yra tarsi blyksnis – staigi, trumpa, bet nuolat rusenanti. Ji prasidėjo prieš trejus metus, dėka labai kasdieniško dalyko, t.y. buitinės chemijos. Išbandžiau valymo ir skalbimo priemones, kurios namų ruošoje darė stebuklus tikrąja to žodžio prasme. Nes buvo natūralios, nekenksmingos aplinkai, o jų poveikis niekuo nenusileido stipriems cheminiams koncentratams. Taip ir patekau ten, kur esu dabar. Žingeidžiame, draugiškame, nuoširdžiame kolektyve. Ir turėjau netikėtą, bet rizikos ir didelių investicijų nereikalaujančią galimybę užsidirbti pinigų. 

Taip pamažu pradėjau lankyti seminarus, kurie yra ir informacijos, ir pozityvumo užtaisas. Sužinojau ne tik apie verslo partnerių gaminamas valymo priemones, bet ir apie maistines medžiagas, kosmetiką, svorio reguliavimo produktus. Ir tai išties stebuklinga. Kodėl? Nes mano verslo partneriai – GNLD kompanija, turi savo mokslininkų tarybą, kuri galvoja ne tik apie skaičius, bet ir apie žmogų, aplinką, ekologiją. Visi produktai sukurti gamtos, pagrįsti mokslo ir kliniškai patvirtinti. Šioje srityje turiu puikų išsilavinimą ir patirtį, bet, prisipažinsiu, anksčiau nieko panašaus nebuvau radusi. 

Mano tikslas visada buvo ne tik būti eiline vartotoja, bet ir padėti žmonėms, kuriems trūksta informacijos chemijos srityje ar kurie turi tam tikrų sveikatos problemų. Dabar turiu galimybę tai daryti. Be to, sutikau tikrai nuostabius žmones, kurie padeda, pataria vieni kitiems, ir tai daro be jokios konkurencijos. 

Dėkoju galimybei.lt už suteiktą progą pažinti pasaulio mokslininkus, plačių širdžių ir gilių protų žmones. Dabar jaučiuosi lygiavertė su jaunimu ir tikrai žinau, kad toliau savo gyvenime užsiimsiu dabartine veikla. Bursiu savo komandą, šviesiu žmones apie produktus iš gamtos ir verslo partnerių mokslinius pasiekimus. Nes dalintis žiniomis apsimoka!

 

IŠ ARČIAU

Hobis

Kelionės, pedagoginės bei psichologinės literatūros situacijų analizė ir sprendimai

Kredo

Kas žmogiška, man ne svetima. Padėk Žmogui ir Jis padės tau

Svetainė

www.galimybe.lt

Miestas

Vilnius