WT konferencija Atėnuose 2016.05

Mieli draugai,

rašau jums iš saulėtosios Graikijos, sėdėdama fantastiško grožio Pelaponezės paplūdimyje. Mintyse ir širdyje vis dar antikiniai Atėnai, senojo pasaulio centras Delfai, kvapą gniaužiantys Meteorų vienuolynai aukštai kalnuose ir visada linksma, žingeidi bei pozityvi Lietuvos WT komanda. Mums nereikia keliauti kartu, mes NORIME keliauti kartu!!!

Kai pirmąkart išgirdau apie NeoLife veiklą, labiausiai įkvėpė kelionės. Taip sunku buvo patikėti, kad sėkmingi konsultantai turi galimybę dalyvauti konferencijose, kurios organizuojamos gražiausiose pasaulio vietose! Aš net pagalvojau, kad jei ir nieko neuždirbčiau, bet galėčiau nemokamai keliauti kartu su NeoLife, tikrai verta atsiraitoti rankoves ir imtis šios veiklos.

Tai labai skyrėsi nuo gyvenimo, kurį mes tuo metu turėjome: darbas, stresas, trumputės atostogos ir didžiulė atsakomybės našta…

Kaip viskas pasikeitė per 8-erius metus su NeoLife! Tik įžengiu į grožio saloną, merginos iškart klausia „tai kur šįkart keliausi?‟Talinas, Ryga, Liublijana, Roma, Barselona, Helsinkis, Budapeštas, Palma de Maljorka, gražioji Venecija – visai kitaip atsiskleidė šie miestai, kai juose lankėmės su NeoLife šeima.

Šiemet mūsų laukė 3 dienų WT konferencija Atėnuose. Sunku išreikšti žodžiais tą bendrystės jausmą, kai susitinki su draugais ir partneriais iš visos Europos. Tas džiaugsmingas emocijas paplūdimio tinklinio aikštelėje (beje, Lietuvos komanda laimėjo 1-ą vietą WT tinklinio turnyre!), ekskursiją į Akropolį, šėlsmą graikiškos virtuvės ir muzikos fiestoje Atėnų senamiesčio širdyje, vakarienę ant nuostabaus grožio jūros kranto ir t.t. Kaip dovaną parsivežu pagrindinę mintį, skambėjusią daugelyje pranešimų – tai žodis DRĄSA. Drąsa išdrįsti gyventi tokį gyvenimą, apie kokį svajoji, ir tapti įkvepiančiu pavyzdžiu kitiems.

Su meile iš Peroulijos,
Asta

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *